Titles you rated
Death's GameRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
AoashiRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
24Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.5
JumongRated ★ 2.5