Movies
Ratings
63
12 Angry MenRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0