Series
Ratings
128 MisfitsRated ★ 3.5 MisfitsRated ★ 3.5
 Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0 Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 MisfitsRated ★ 4.0 MisfitsRated ★ 4.0
 Old Miss DiaryRated ★ 3.5 Old Miss DiaryRated ★ 3.5
 Penny DreadfulRated ★ 3.5 Penny DreadfulRated ★ 3.5
 Grace and FrankieRated ★ 4.5 Grace and FrankieRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 ShamelessRated ★ 3.5 ShamelessRated ★ 3.5
 Fresh MeatRated ★ 5.0 Fresh MeatRated ★ 5.0
 Fresh MeatRated ★ 4.5 Fresh MeatRated ★ 4.5
- Fresh MeatRated ★ 5.0
- WorkaholicsRated ★ 4.0
 WorkaholicsRated ★ 4.0 WorkaholicsRated ★ 4.0
- WorkaholicsRated ★ 4.0
 SupernaturalRated ★ 4.0 SupernaturalRated ★ 4.0
 Fresh Off the BoatRated ★ 4.5 Fresh Off the BoatRated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
- Moone BoyRated ★ 4.0
- Moone BoyRated ★ 4.5