Movies
Ratings
201
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0