Titles you rated
The WhaleRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Red DawnRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0