Movies
Ratings
36
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0