Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
EricRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.5
Spinning OutRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 2.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5