Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.0