Movies
Ratings
34
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0