Series
Ratings
218- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Family's FormRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0