Movies
Ratings
28
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
My Tutor Friend 2Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0- BlackRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0