Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.0