Titles you rated
My Scary GirlRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 1.0