Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5