Movies
Ratings
54
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0