Movies
Ratings
229
A Hard DayRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5