Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
SkylineRated ★ 1.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HannaRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Number 23Rated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
CrashRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0