Movies
Ratings
55
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
HalfwayRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 1.0
The VowRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0