Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
HollywoodRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The DropoutRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Change Days Season 2Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.0
VikingsRated ★ 4.0