Series
Ratings
630
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 2.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.5
My High School BusinessRated ★ 2.5
I Am Married...But!Rated ★ 2.5
Ito kun A to ERated ★ 2.0
The Reluctant PreacherRated ★ 2.0
Love SongRated ★ 2.5
Stone's CocoonRated ★ 2.5- Crystal's BeatingRated ★ 3.0
DoubleRated ★ 3.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Double Cheat: Itsuwari no Keikan Season 2Rated ★ 2.5
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 2.5
Mountain DoctorRated ★ 2.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 2.5