Titles you rated
Brave Bang Bravern!Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
ObliteratedRated ★ 1.0
Gen V Season 1Rated ★ 1.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 2.0
The Boys Season 4Rated ★ 1.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 0.5
What If...? Season 2Rated ★ 1.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Secret InvasionRated ★ 0.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Fubar Season 1Rated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0