Titles you rated
The Crowned ClownRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5