Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Our Gap SoonRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 1.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
MomRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0