Movies
Ratings
472
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0