Movies
Ratings
131
LucyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0