Titles you rated
The HolidayRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0