Titles you rated
ThirstRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0