Movies
Ratings
1333
The MachinistRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0