Series
Ratings
34
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 5.0