Titles you rated
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5