Titles you rated
The PlatformRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.5