Series
Ratings
25
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
Tokyo Sun ShowerRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5