Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The World to ComeRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 0.5
- 가문의 영광: 리턴즈Rated ★ 0.5
Brave CitizenRated ★ 1.5
Believer 2Rated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.0