Titles you rated
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0