Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5