Movies
Ratings
76
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Sky of LoveRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0