Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0