Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0