Titles you rated
Be with YouRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5