Series
Ratings
109
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 4.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0