Titles you rated
 Queen MantisRated ★ 2.0 Queen MantisRated ★ 2.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
 The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0 The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Baby ReindeerRated ★ 3.5 Baby ReindeerRated ★ 3.5
 더 인플루언서Rated ★ 2.0 더 인플루언서Rated ★ 2.0
 3 Body ProblemRated ★ 3.5 3 Body ProblemRated ★ 3.5
 The GentlemenRated ★ 3.0 The GentlemenRated ★ 3.0
 The Glory Part 2Rated ★ 3.0 The Glory Part 2Rated ★ 3.0
 AnnaRated ★ 3.5 AnnaRated ★ 3.5
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 BodiesRated ★ 3.5 BodiesRated ★ 3.5
 The Devil's PlanRated ★ 3.5 The Devil's PlanRated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.5 Beef Season 1Rated ★ 4.5
 Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5 Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
 Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5 Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
 Poker FaceRated ★ 3.5 Poker FaceRated ★ 3.5