Movies
Ratings
1211
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Battle of JangsariRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
American AssassinRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Only the BraveRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 3.0