Series
Ratings
24
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Kiyo in Kyoto: From the Maiko HouseRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 1.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 0.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0