Movies
Ratings
1734
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Gabby's Dollhouse: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5