Series
Ratings
201- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Laborhood on HireRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
House on Wheels: For RentRated ★ 3.0