Movies
Ratings
410
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.5
YamakasiRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Indian SummerRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
DreddRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 5.0