Movies
Ratings
514- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
IRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Monster HuntRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0