Movies
Ratings
274
The AttorneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Resurrecting the ChampRated ★ 3.0
Mozart and the WhaleRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
ShameRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 1.0
ChloeRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0