Movies
Ratings
11
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0