Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0